Poliuretāna bukses par Volkswagen Atlas CA/CMC (16-)


Strongflex bukses Volkswagen Atlas CA/CMC (16-)

Mūsu e-veikala piedāvājumā ir arī poliuretāna Strongflex bukses par Volkswagen Atlas CA/CMC (16-), kurām raksturīgs ilgs kalpošanas laiks un būtisks Jūsu transportlīdzekļa braukšanas īpašību uzlabojums. Ja vēlaties uzlabot transportlīdzekļa vadāmību un būtiski palielināt nobraukumu starp remontdarbiem, vienkārši nomainiet gumijas bukses pret poliuretāna un jūs sasniegsiet savu sapņu braukšanas mērķi. Mēs piedāvājam Strongflex bukses divās versijās:

  • NORMAL (sarkans, mīkstāks, paredzēts darbībai uz parastiem ceļiem) par Volkswagen Atlas CA/CMC (16-)
  • SPORT (dzeltens, cietāks, paredzēts tūningam un motosportam) par Volkswagen Atlas CA/CMC (16-)

Palieliniet transportlīdzekļa komfortu un veiktspēju, izmantojot mūsu PowerFlex bukses par Volkswagen Atlas CA/CMC (16-)

Mēs esam lepni iepazīstināt ar mūsu poliuretāna PowerFlex bukses klāstu par Volkswagen Atlas CA/CMC (16-). PowerFlex bukses ir moderno tehnoloģiju brīnums, kas paaugstinās jūsu braukšanas pieredzi pilnīgi jaunā līmenī. Kas padara mūsu PowerFlex bukses tik īpašas? Salīdzinot ar parastajām gumijas buksēm, PowerFlex bukses nodrošina ilgāku kalpošanas laiku un samazina nepieciešamību pēc biežas nomaiņas. GaG racing piedāvā Powerflex bukses divās versijās:

  • Road Series (violeta, mīkstāka, paredzēta darbībai uz parastiem ceļiem) par Volkswagen Atlas CA/CMC (16-)
  • Black Series (melns, cietāks, paredzēts tūningam un autosportam) par Volkswagen Atlas CA/CMC (16-)